نظام مهندسی ساختمان میبد

Meybod Construction Engineering Organization

کمیته رفاهی

1

2

3

4

5

 

12 درصد تخفیف  خدمات مجموعه آب و آتش به اعضای نظام مهندسی میبد 

به اطلاع مهندسین گرامی می رساندمجموعه رستوران  و باغ تالار آب و آتش واقع در جاده یزد-میبد-صد متر بالاتر از ورودی دانشگاه ازاد ،طی تفاهم نامه ای با نظام مهندسی ساختمان میبد خدمات خود را با 12 درصد تخفیف به اعضای نظام مهندسی میبد ارائه می نماید علاقمندان جهت استفاده از خدمات این مجموعه کارت عضویت خود را بهمراه داشته باشندو جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09132513800 آقای فروزان تماس حاصل نمائید.روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان میبد

اعضای نظام مهندسی میبد در بدو ورود به استان اصفهان مورد استقبال گرم مسئولین قرار گرفتند و ازسه پروژه بزرگ عمرانی شامل ساختمان اجلاس سران (مرکز همایش های آیت الله خامنه ای)،محل احداث ساختمان جدید نمایشگاه بین المللی اصفهان ، تصفیه خانه آب انتقالی و بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان بازدید کردند.
  ♦️   به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان میبد، مهندسین ابتدا از پروژه ساختمان اجلاس سران (مرکز همایش های آیت الله خامنه ای) بازدید کردند.
مهندس احمدی مدیر این پروژه گفت: با هدف برگزاری اجلاس سران کشورهای غیرمتعهد، کلنگ زنی این پروژه در سال 90 شروع شد این ساختمان از سالن اصلي، سالن های جنبي، سينما، ويلاها، هتل و مركز تجاري با زیربنای بیش از 400 هزار متر مربع در زمینی به وسعت 72 هکتار در حال اجرا می باشد.
مدیر پروژه مرکز همایش های بین المللی آیت الله خامنه ای با اشاره به ويژگي ترجمه همزمان سخنرانی به هشت زبان زنده دنيا ، گفت: اين سالن ظرفيت و پتانسيل بسيار خوبي برای ميزبانی از كنفرانس‌هاي ملي و بين المللي دارد و براي امكانات صوتي و تصويري آن از برندهاي روز دنيا استفاده می شود.
وی در ادامه افزود: برای طرحی خاص این پروژه از طراحان مشهور خارجی استفاده شده و طرح نیم کره در نمای بیرونی اين پروژه برگرفته از جمله معروف اصفهان نصف جهان می باشد.
وی با تحلیل سازه خاص طراحی شده و مواد و مصالح به کار رفته، این پروژه را نمونه ای بی نظیر و منطبق با اصول محیط زیست معرفی نمود.
در ادامه مهندسین ضمن بازدید از ساختمان در دست احداث مرکز همایش های بین المللی آیت الله خامنه ای از نزدیک با اجرای سازه، معماری و تاسیسات پیشرفته این پروژه آشنا شدند.
طراحی داخلی ساختمان بر اساس معماری سنتی اصفهان انجام و نقوش اسلیمی آن مورد تأیید استاد فرشچیان قرار گرفته است.
   ♦️  اعضای نظام مهندسی میبد در ادامه این سفر علمی از محل احداث ساختمان نمایشگاههای بین المللی اصفهان بازدید نموده و از نزدیک با سازه های به کاررفته در این ساختمان آشنا شدند.
این پروژه با 70 درصد پیشرفت فیزیکی و زیربنای حدود 19 هزار مترمربع ساختمان و 65 هزار مترمربع فضای روباز نمایشگاهی در شرق اصفهان در حال احداث می باشد.
    ♦️ در ادامه مهندسین با حضور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اصفهان با مهندس عسگری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان دیدار و گفتگو کردند.
سپس مهندسین از غرفه های صنعت ساختمان، مصالح، صنایع هوشمند ، معماری نوین و پاک و سایر مصالح متنوع و مدرن بازدید کردند.
   ♦️  در پایان اعضای نظام مهندسی از آبگیر و تصفیه خانه آب انتقالی به استان یزد بازدید کردند و از نزدیک با مراحل تصفیه آب شامل هوا دهی، سختی گیری، فیلتراسیون، گندزدایی و ذخیره سازی آشنا شدند.


مدیر نظام مهندسی میبد به همراه مهندس بهارستانی شهردار طبس و مهندس میرباقری خزانه دار اشکذر از هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان به همراه شانزدهمین نمایشگاه تاسیسات لوله و اتصالات لوازم گرمایشی و سرمایشی یزد بازدید کردند.

مهندسین در بدو ورود به طبس در محل حرم مطهر امامزاده حسین ابن موسی الکاظم مورد استقبال گرم مسوولین محترم شهرستان طبس قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی میبد،مدیران دفاترنمایندگی واعضای نظام مهندسی ساختمان استان یزد در بدو ورود به  طبس به ساحت حضرت حسین بن موسی کاظم علیه السلام و شهدای شهرستان ادای احترام کردند و مورد استقبال مهندس امینی نماینده استان خراسان جنوبی در شورای عالی استانها و رئیس شورای اسلامی شهر طبس، مهندس هاشمی نائب رئیس شورای اسلامی شهر، مهندس بهارستانی شهردار طبس، حجت الاسلام و المسلمین محمدیان مسئول دفتر امام جمعه ومهندس قاسم زاده معاونت آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم علیه السلام قرار گرفتند.
برگزاری نشست مشترک نظام مهندسی ساختمان استان یزد و شهرستان طبس با موضوع بررسی مسائل فنی و ساختمانی
در این نشست مهندس سید سعید صادق‌زاده مدیر دفتر نمایندگی نظام‌ مهندسی شهرستان طبس گفت: رتبه برتر نظام مهندسی ساختمان طبس در استان خراسان جنوبی نتیجه تعامل خوب دستگاه‌های اجرایی از جمله شهرداری است.
مهندس صباغی مدیر دفتر نظام‌ مهندسی ساختمان شهرستان میبد نیز ضمن ارائه برخی رهنمودها گفت: طلائی‌ترین دوره ارتباط و تعامل خوب شهرداری و نظام مهندسی ساختمان در میبد به دوره مدیریت شهری آقای مهندس مجید بهارستانی بود و امیدوارم در طبس نیز چنین باشد وی تعامل دستگاهها و تلاش در رفع سودجویی را از وظایف مدیران در جهت افزایش کیفیت ساختمان بیان کرد.
در حاشیه این جلسه، مهندسین در دوره نظارت کارگاهی و بازدید میدانی از پروژه بزرگ چهار هکتاری مسکن فرهنگیان طبس با حضور مهندس علمی از اساتید خبره مهندسی عمران و نظارت ماده ۳۵ اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی شرکت نمودند.
برگزاری نشست مشترک اعضای نظام مهندسی ساختمان استان یزد با شورای اسلامی شهر طبس در عمارت باغ گلشن
مهندسین ضمن بازدید از باغ گلشن و نمایشگاه ژئوپارک در نشستی مشترک با اعضای شورای اسلامی شهر و با حضور مهندس بهارستانی شهردار طبس، پیرامون مسائل شهرسازی بحث و تبادل نظر کردند.
امینی رئیس شورای اسلامی شهر و نماینده خراسان جنوبی در شورای عالی استان‌ها نیز در این جلسه اظهار کرد: توجه متخصصان نظام مهندسی به صنعت ساختمان موجب ایمنی و ارتقاء کیفی بناسازی و شهرسازی می‌شود و باید تعامل‌ها تقویت شود.
مهندس صباغی مدیر دفتر نظام‌ مهندسی ساختمان شهرستان میبد نیز در این جلسه گفت: ساختمان یک سرمایه عظیم است که باید با برنامه ریزی، دلسوزی و تعامل دستگاهها کیفیت و طول عمر آن را بهبود بخشید. وی بررسی انطباق ساختمانها با آئین نامه در زمان صدور پایان کار و تعیین درصد انطباق را امری ضروری دانست.
بازدید از پروژه های عمرانی شهرطبس
 مهندس سید علی نقیبی زاده فرماندار سابق طبس و میبد و از شهرداران خوشنام میبد در بازدید از پروژه های عمرانی تاکید کرد: وقتی نگاه همدلانه و همراه با تخصص بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار باشد نتیجه آن خدمت شایسته به مردم می شود که نمونه بارز آن در طبس اکنون وجود دارد.
  بازدید از شهرداری طبس ، مجتمع تجاری ستاره، بلوار شهدای منا، موزه زمین‌شناسی ژئوپارک طبس، بازدید مهندسین از نظام مهندسی ساختمان شهرستان طبس، بازدید از پروژه بلوار شهدای طبس الهام گرفته از چهار باغ اصفهان، پروژه رواق های بازار مرکزی شهرطبس، بازدید از روستای کریت وساختمانهای به جا مانده از زلزله طبس، بازدید مهندسین از باغ گلشن طبس باهمراهی اعضای شورا و شهردار طبس، ادای احترام به شهدای گمنام شهرستان طبس و بازدید از المان یادبود شهدای گمنام باهمراهی مسوولین محترم طبس گلشن و توضیحات شهردار طبس در خصوص ساختمان سازی در شهرستان طبس، سخنرانی شهردار طبس جناب آقای مهندس بهارستانی در جمع مهندسین استان یزد، میثاق با شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره جانباختگان زلزله سال ۵۷ طبس در جوار حرم مطهر امامزاده حسین بن موسی الکاظم ازسایر برنامه های بازدید سه روزه طبس به مناسبت گرامیداشت سالگرد زلزله طبس با هدف الگوگيري از مدل هاي موفق ساخت و ساز و آشنایی با پروژه های عمرانی و دستاوردهاي علمي بود.

با عنایت به تفاهم به عمل آمده با بانک ملت ، از این پس اعضای سازمان می توانند از تسهیلات این بانک نیز استفاده نمایند.
به گزارش روابط عمومی سازمان ،به منظور مساعدت به اعضای سازمان وبراساس برنامه ریزی صورت گرفته ، مقرر گردیده است اعضای دارای پروانه اشتغال بتوانند از تسهیلات  تاسقف 3.300.000.000 ریال با سود 18% و بازپرداخت 4 ساله استفاده کنند.
در مرحله اول ، تنها اعضای دارای پروانه اشتغال امکان استفاده از این تسهیلات را دارند و برای سایر اعضاء نیز براساس توافق عمل خواهدشد.
لازم به ذکر اینکه پس از ثبت نام ، اعضای متقاضی وام با لحاظ دارا بودن کارت عضویت معتبر( فاقد بدهی معوق در واحد عضویت) و نداشتن محکومیت انتظامی درجه 3 و بالاتر به کمیته تسهيلات سازمان معرفی می گردند که بعد از پایش براساس ملاکهای ارزیابی( شامل دو بخش مشارکت در برنامه ها وفعالیتهای سازمان وانجام فعالیتهای حرفه ای) نفرات واجد شرایط به ترتیب اولویت به بانک ملت معرفی می گردند.
جهت ثبت نام به سایت سازمان مراجعه فرمایید.
?www.yazdnezam.ir

"40 درصد تخفیف بیمه معلم ویژه اعضای نظام مهندسی میبد"
به اطلاع مهندسین گرامی می رساند بیمه معلم نمایندگی امامی جهت استفاده کلیه خدمات بیمه ای مهندسین 40 درصد تخفیف اختصاص داده است. متقاضیان جهت استفاده از این خدمات با همراه داشتن کارت عضویت  و مراجعه به آدرس میبد -بلوار شهدا روبروی دانشکده الهیات  ،از خدمات  مورد نیاز استفاده نمایند. روابط عمومی نظام مهندسی میبد

تخفیف 10 درصد "هتل میبد"(فرهنگیان) در مشهد ویژه اعضای نظام مهندسی
به اطلاع مهندسین گرامی می رساند با هماهنگی های انجام شده  با مسئول "هتل میبد "در مشهد جهت استفاده از این هتل و امکانات آن 10 درصد تخفیف اختصاص داده شد ه است .شرایط استفاده از این هتل برای هرنفر در هر شب در سه سطح شامل معمولی 90،000،رویال100،000، vip120،000 تومان می باشد لذا مهندسین عزیز جهت ثبت نام و رزو هتل در تاریخ مورد نظر با همراه داشتن کارت عضویت به آقای مهدی کارگر مسئول امور خدمات آموزش و پرورش میبد مراجعه نمایند.روابط عمومی نظام مهندسی میبد

اردوی یک روزه کوهنوردی  اعضای نظام مهندسی میبد از ساعت 8 صبح الی 6 عصر با حضور  مدیر نظام مهندسی میبد و 17 نفر از اعضا روز جمعه 18 مرداد در منطقه خوش آب و هوای بنستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی میبد ،مهندسین در این منطقه خوش آب و هوا به کوهنوردی،صخره نوردی و ورزشهای شاد و مفرح پرداختند .
در این اردو ی یک روزه خانم امامی مسوول امور رفاهی مهندسین راهمراهی نمودند.

اعضای نظام مهندسی ساختمان میبد از پروژه در دست احداث مترو و تاسیسات آبگیر و تصفیه خانه آب انتقالی اصفهان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان میبد، در این بازدید اعضا از نزدیک با فرایند تصفیه و انتقال آب آشامیدنی و فرآیند تصفیه آب از نوع شیمیایی، فیزیکی و فرآیند گند زدایی آن آشنا شدند.

فرآیند تصفیه آب در این تصفیه خانه شامل انتقال آب خام از آبگیر و انجام مراحل آشغال گیری و عملیات پیش گند زدایی شامل تزریق گاز کلر، اختلاط سریع مواد شیمیایی به منظور ته نشینی املاح شناور  کلرزنی نهایی و ذخیره سازی می باشد که آب تصفیه شده باطی کردن مراحل مختلف، انتقال و پمپاژ  به طول ۳۳۰ کیلومتر به استان یزد  می رسد .

همچنین مهندسین از پروژه در دست احداث مترو اصفهان، خط ۲ قطار شهری به طول ۲۳ کیلومتر بازدید کردند و از نزدیک با مراحل فنی آن آشنا شدند.

به اطلاع مهندسین گرامی می رساند بازدید علمی از پروژه های عمرانی استان اصفهان در 27 و28 تیرماه برگزار می گردد جهت ثبت نام با شماره 32329002 تماس حاصل نمائید.روابط عمومی نظام مهندسی میبد

عناوین خبری

آدرس : میبد ، بلوار مدرس .مجتمع اداری مادر.
دفتر نظام مهندسی میبد

ریاست : 32329002

روابط عمومی : 32329001
تلفن سازمان  : 5-32329001
پست الکترونیک :
Mh.sabbaghi@yahoo.com

تقویم

ش ی د س چ پ ج
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Template Design:Dima Group